Читалачки клуб у Основној школи „ 8. септембар“

Published: Tuesday, 26 December 2017

1. 12. 2017. године наставница српског језика Маријана Панов је одржала угледни час чија је тема била формирање Читалачког клуба у Основној школи „ 8. септембар“ . У пријатној атмосфери, ученици V i VII  разреда су разговарали о значају читања, богаћењу речника, усвајању нових сазнања, вежбању можданих вијуга, корисном прекраћивању времена , као и о томе како се води дневник прочитаних књига. Ово је била прилика да се присутнима још једном укаже на важност  читања чије су место у новије време преузели мобилни телефони, телевизија и други електронски уређаји. У клубу ће се разговарати о прочитаним књигама, а свако од ученика је добио по један примерак романа „Ја, Алисија“ Бранке Трифуновић који треба да прочита до следеће радионице.
    Mara Panov