Угледни час Маријана Панов

Published: Friday, 04 November 2016

1.11.2016. у оквиру угледних часова српског језика , наставница Маријана Панов је за ученике VIII 3 организовала сусрет са писцем Борисом Старешином.         Била је то прилика да се ученици и многобројни запослени упознају са стваралаштвом овог писца кроз пријатно дружење . Ученицима је највише пажње привукао Натприродни циклус о Марку Краљевићу и  Бунтовна проза.

Писац је говорио о почецима писања,својим  омиљеним писцима, мотивацији за писање... За ову прилку у кабинету за српски језик су истакнуте лепе мисли о читању и књигама као што су Носи стари капут и купи нову књигу, Соба без књига је као тело без душе, Чувај се човека који је прочитао само једну књигу...

Сви присутни су уживали у овом књижевном сусрету.

Ugledni Marijana Panov

Оливера Величковић Лилић