Natasa Petrovic

Published: Saturday, 02 May 2015

U utorak, 7.4.2015. godine profesor francuskog jezika Nataša Petrović je održala ugledni čas u odeljenju VI-5. Asistenti časa su bili

profesor francuskog jezika Ivana Pančić Tošić i profesor biologije Dragana Sokolov.

Na času je obrađena nastavna jedinica Aujourd'hui on cusine a kroz različite zanimljive aktivnosti i metode rada, učenici su proširili svoja znanja o namir nicama, zdravoj i pravilnoj ishrani ali su i pokazali sposobnost da nauče neki recept i da znaju šta je neophodno za pripremu nekog jela.

Grupni rad je dodatno motivisao decu koja su aktivno učestvovala u radu. Ovom času su prisustvovali članovi Stručnog veća za strane jezike kao i učitelji, kolege i predstavnici pedagoško-psihološke službe u školi.

Natasa Petrovic