Угледни час професорке енглеског језика Сташе Пешић Миланов

Published: Friday, 30 January 2015

Угледни час енглеског језика одржан је 12.12.2014. у школској библиотеци у одељењу V 4. Извођач је била Сташа Пешић Миланов, а асистент Оливера Веселиновић.

Тема је била утврђивање неправилних глагола у простом прошлом времену (IRREGULAR VERBS-

PAST SIMPLE TENSE). Кроз  низ активности ученици су обновили неправилне глаголе и њихову примену. Коришћена је интерактивна табла што је повећало ангажовање ученика на часу. Почело се игрицом, а касније су ученици подељени у групе и добили картицу са познатим личностима из света музике. Такмичили су се у знању, брзини давања тачних одговора, вештини рада на интерактивној табли, састављању реченица, тражењу грешака у употреби глагола ...

Атмосфера је била такмичарска и забавна а победници су добили дипломе.Часу су присуствовали , осим ученика, и наставници и стручни сарадници.

Stasa u. cas