Угледни час професорке српског језика Маријане Панов

Published: Thursday, 06 November 2014

У уторак, 28. 10. 2014. године, професорка Маријана Панов је одржала угледни час .

Наставна тема коју је  обрађивала била је

бајка « Небеска река « Гроздане Олујић, а прилику да учествују на угледном часу имали су ученици V 2. Кроз различите забавне активности они су се упознали са животом и стваралаштвом Гроздане Олујић, обновили стечена знања о бајкама, уочили особине Велике речне мајке и Небеске реке и повезали стечена знања са свакодневним животним ситуацијама. На крају  ученици су имали прилике да помоћу евалуационих листића дају своје оцене. Општи утисак је да им се час допао, да је био занимљив и необичан.

Овом часу су присуствовали и остали чланови Стручног већа за српски језик, као и учитељи и представници психолошко-педагошке службе у школи.  Одржана је и  дискусија на којој су сви присутни похвалили начин рада  и  реализацију  часа.

За новинарску секцију старијих разреда

Оливера Величковић Лилић

Marijana Panov