Пријем првака – „Земља оловака“

Published: Tuesday, 03 September 2019

Као и претходних година, у нашој школи одржана је свечана приредба поводом пријема и поласка у школу ученика првог разреда.

Првацима су пожелели добродошлицу и много успеха у школи њихови другари, па је уследио рецитал праћен игром и песмом под називом „Земља оловака“. Посебно интересовање су изазвали фрулаши. Овај весели програм припремили су ученици четвртог разреда са својим учитељима..Од стране присутних награђени су громким аплаузом и задовољним осмесима.Директорка школе Олгица Најдановић и градоначелник мр Владан Васић поздравили су родитеље и ђаке.

Директорка се захвалила родитељима што су изабрали баш нашу школу и  поручила да  ће сви запослени оправдати указано поверење и бринути  о сваком детету .

После прозивке учитељице су позвале своје ученике да у пратњи својих старијих другара закораче у свет знања.

Сви присутни су се потрудили да им први сусрет са школом остане у најлепшем сећању, а градоначелник им је поручио да  су на почетку новог животног доба које ће проводити у лепом окружењеу и у лепој школи у којој ће стећи много нових пријатеља и  проширити круг знања .

Пријем првака – „Земља оловака“