Такмичења - млађи разреди

Published: Sunday, 18 July 2010

 

 

Коначна ранг листа - IV разред
Ред.
бр.
Шифра Име и презиме Школа Место Наставник Број бодова по задацима Σ РАНГ
1. 2. 3. 4. 5.
1 429 Никола Поповић ОШ "8. септембар" Пирот Мима Цолић 20 20 20 20 20 100 I
2 448 Миона Бранковић ОШ "Вук Караџић" Пирот Јасмина Станковић 20 20 20 20 20 100 I
3 463 Марко Златанов ОШ "Свети Сава" Пирот Марија Николић 20 20 20 20 20 100 I
4 420 Ана Матеовић ОШ "8. септембар" Пирот Мима Цолић 20 20 20 11 20 91 I
5 416 Милица Пешић ОШ "8. септембар" Пирот Данијела Ристић 20 20 20 18 12 90 I
6 414 Матија Ранчић ОШ "8. септембар" Пирот Данијела Ристић 20 20 20 20 0 80 II
7 418 Дени Костић ОШ "8. септембар" Пирот Мима Цолић 20 0 20 20 20 80 II
8 437 Ива Николић ОШ "8. септембар" Пирот Мима Цолић 20 20 20 20 0 80 II
9 459 Михајло Видановић ОШ "Вук Караџић" Пирот Јасмина Ђорђевић 20 20 20 0 20 80 II
10 482 ПавлеЂорђевић ОШ "Свети Сава" Пирот Марија Николић 20 20 20 20 0 80 II
11 447 Тадија Алексић ОШ "Вук Караџић" Пирот Јасмина Ђорђевић 20 15 20 18 6 79 II
12 442 Петар Тошић ОШ "8. септембар" Пирот Лидија Јанковић 15 20 20 0 20 75 II
13 476 Неда Тодоровић ОШ "Душан Радовић" Пирот Маја Соколовић 20 15 20 20 0 75 II
14 421 Дуња Петровић ОШ "8. септембар" Пирот Мима Цолић 15 20 20 18 0 73 II
15 480 Кристина Величковић ОШ "Душан Радовић" Пирот Маја Соколовић 20 15 20 18 0 73 II
16 450 Петра Ристић ОШ "Вук Караџић" Пирот Јасмина Ђорђевић 20 20 20 6 6 72 II
17 413 Петра Костић ОШ "8. септембар" Пирот Данијела Ристић 15 0 20 20 15 70 II
18 468 Дарко Ташков ОШ "Свети Сава" Пирот Марија Николић 20 0 20 20 9 69 III
19 464 Лана Петровић ОШ "Свети Сава" Пирот Наташа Живковић 20 0 20 20 6 66 III
20 452 Сава Јовановић ОШ "Вук Караџић" Пирот Миријана Манић 20 0 20 12 12 64 III
21 474 Сара Ђокић ОШ "Душан Радовић" Пирот Маја Соколовић 15 15 20 12 0 62 III
22 435 Ката Стаменовић ОШ "8. септембар" Пирот Мима Цолић 20 15 6 20 0 61 III
23 458 Сара Миљковић ОШ "8. септембар" Пирот Мима Цолић 20 0 20 20 0 60 III
24 438 Алекса Манчић ОШ "8. септембар" Пирот Данијела Ристић 20 0 20 20 0 60 III
25 441 Огњен Димитријевић ОШ "8. септембар" Пирот Мима Цолић 20 0 20 20 0 60 III
26 444 Ања Васић ОШ "8. септембар" Пирот Мима Цолић 20 0 20 20 0 60 III
27 449 Софија Јордановић ОШ "Вук Караџић" Пирот Маријана Манић 20 0 20 20 0 60 III
28 446 Тијана Нешић ОШ "Вук Караџић" Пирот Драгана Костић 20 20 20 0 0 60 III
29 456 Мирко Маринковић ОШ "Вук Караџић" Пирот Миријана Манић 20 0 20 20 0 60 III
30 465 Саша Петровић ОШ "Свети Сава" Пирот Марија Николић 20 0 20 0 20 60 III
31 467 Огњен Алексић ОШ "Свети Сава" Пирот Марија Николић 20 0 20 20 0 60 III
32 478 Михајло Лазаревић ОШ "Свети Сава" Пирот Марија Николић 20 0 20 20 0 60 III
33 485 Анастасија Танчић ОШ "Свети Сава" Пирот Наташа Живковић 20 0 20 20 0 60 III
34 477 Наталија Алексић ОШ "Душан Радовић" Пирот Маја Соколовић 20 0 20 20 0 60 III
35 484 Немања Стефанов ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Весна Милић Раденковић 20 0 20 18 0 58 Похвала
36 412 Анабела Видојевић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Љиљана Станковић 20 0 20 18 0 58 Похвала
37 424 Урош Пауновић ОШ "Јован Аранђеловић" Црвена Река Ивана Крстић 20 0 0 18 20 58 Похвала
38 473 Никола Манић ОШ "Душан Радовић" Пирот Маја Соколовић 20 15 20 2 0 57 Похвала
39 475 Младен Ћирић ОШ "Душан Радовић" Пирот Маја Соколовић 20 0 20 4 12 56 Похвала
40 419 Алекса Димић ОШ "8. септембар" Пирот Мима Цолић 20 0 13 10 12 55 Похвала
41 460 Јована Ђорђевић ОШ "8. септембар" Пирот Мима Цолић 20 10 4 20 1 55 Похвала
42 453 Дуња Дукић ОШ "Вук Караџић" Пирот Миријана Манић 20 0 3 20 12 55 Похвала
43 487 Невена Илић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Љиљана Станковић 20 15 20 0 0 55 Похвала
44 466 Вељко Марковић ОШ "Свети Сава" Пирот Љубиша Ћорић 20 0 0 20 12 52 Похвала
45 486 Лана Потић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Јелица Богојевић 20 0 20 12 0 52 Похвала
46 457 Николија Стојановић ОШ "Вук Караџић" Пирот Миријана Манић 20 0 20 8 0 48 Похвала
47 415 Љубица Панов ОШ "8. септембар" Пирот Данијела Ристић 20 0 16 10 0 46 Похвала
48 431 Јања Спасенић ОШ "8. септембар" Пирот Данијела Ристић 20 0 6 20 0 46 Похвала
49 488 Лука Пешић ОШ "Свети Сава" Пирот Гордана Златковић 20 0 6 20 0 46 Похвала
50 423 Димитрије Живић ОШ "Љупче Шпанац" Бела Паланка Биљана Митић 20 6 0 20 0 46 Похвала
51 426 Вукашин Живић ОШ "Љупче Шпанац" Бела Паланка Биљана Митић 20 0 6 20 0 46 Похвала
52 443 Миријана Јончић ОШ "8. септембар" Пирот Слободанка Ћирић 5 20 20 0 0 45 Похвала
53 471 Јања М. Ђорђевић ОШ "Свети Сава" Пирот Наташа Живковић 20 0 6 18 0 44  
54 422 Михаило Пешић ОШ "8. септембар" Пирот Мима Цолић 20 0 20 2 0 42  
55 425 Лена Величковић ОШ "Љупче Шпанац" Бела Паланка Биљана Митић 20 0 3 18 0 41  
56 432 Невена Јончић ОШ "8. септембар" Пирот Слободанка Ћирић 20 0 20 0 0 40  
57 436 Павле Станковић ОШ "8. септембар" Пирот Данијела Ристић 20 0 20 0 0 40  
58 440 Миња Марковић ОШ "8. септембар" Пирот Данијела Ристић 20 0 20 0 0 40  
59 439 Теодора Ивановић ОШ "8. септембар" Пирот Лидија Јанковић 20 0 20 0 0 40  
60 428 Ива Ђорђевић ОШ "Вук Караџић" Пирот Јасмина Ђорђевић 20 0 20 0 0 40  
61 481 Кристина Ранђеловић ОШ "Свети Сава" Пирот Наташа Живковић 20 0 20 0 0 40  
62 483 Лука Станишић ОШ "Свети Сава" Пирот Наташа Живковић 20 0 20 0 0 40  
63 479 Јанко Стефановић ОШ "Душан Радовић" Пирот Маја Соколовић 20 0 20 0 0 40  
64 403 Јања Андонов ОШ "Христо Ботев" Димитровград Данијела Митић 20 0 20 0 0 40  
65 408 Теодора Пејчић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Весна Милић Раденковић 20 0 20 0 0 40  
66 409 Сара Стаменовић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Љиљана Станковић 15 0 6 18 0 39  
67 417 Теа Недељковић ОШ "8. септембар" Пирот Слободанка Ћирић 20 0 0 18 0 38  
68 470 Софија Ђурић ОШ "Свети Сава" Пирот Љубиша Ћорић 20 0 0 18 0 38  
69 451 Стеван Станисављевић ОШ "Вук Караџић" Пирот Јасмина Станковић 20 0 16 0 0 36  
70 445 Огњен Игњатовић ОШ "Вук Караџић" Пирот Јасмина Станковић 15 0 20 0 0 35  
71 472 Кристина Јовановић ОШ "Свети Сава" Пирот Нинослава Марковић 20 0 9 0 0 29  
72 427 Јована Стаменковић ОШ "Љупче Шпанац" Бела Паланка Небојша Николић 15 0 6 8 0 29  
73 455 Јелена Мадић ОШ "Вук Караџић" Пирот Јасмина Станковић 20 0 6 0 0 26  
74 430 Хелена Јовановић ОШ "Вук Караџић" Пирот Миријана Манић 20 0 6 0 0 26  
75 469 Михајло Живковић ОШ "Свети Сава" Пирот Љубиша Ћорић 20 0 6 0 0 26  
76 462 Јанко Вучић ОШ "Вук Караџић" Пирот Јасмина Станковић 20 0 3 2 0 25  
77 401 Милица Илиев ОШ "Христо Ботев" Димитровград Кристина Ружић 20 0 0 5 0 25  
78 404 Теодора Христов ОШ "Христо Ботев" Димитровград Слађана Стоилков 20 0 3 0 0 23  
79 402 Кристина Гоцев ОШ "Христо Ботев" Димитровград  Драгица Алексов 15 0 6 0 0 21  
80 434 Катарина Јовановић ОШ "8. септембар" Пирот Радица Живковић 15 0 3 2 0 20  
81 454 Светислава Живковић ОШ "Вук Караџић" Пирот Јасмина Ђорђевић 15 0 0 4 0 19  
82 410 Бранислав Благојевић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Љиљана Станковић 15 0 0 0 0 15  
83 411 Михајло Станић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Љиљана Станковић 15 0 0 0 0 15  
84 461 Сава Васић ОШ "Вук Караџић" Пирот Јасмина Станковић 5 0 3 0 0 8  
85 405 Катарина Иванов ОШ "Христо Ботев" Димитровград Драгица Алексов 5 0 0 0 0 5  
86   Наталија Ђорђев ОШ "8. септембар" Пирот Данијела Јовановић           0  
87   Лана Симов ОШ "Христо Ботев" Димитровград Кристина Ружић           0  
88   Ана Игњатов ОШ "Христо Ботев" Димитровград Слађана Стоилков           0  

ВРСТА ТАКМИЧЕЊА:

општинско

 

ДАТУМ ОДРЖАВАЊА:

24.02.2018.

 

ПРЕДМЕТ:

математика

 

РАЗРЕД:

IV

 

Ред бр.

ШИФРА

име и презиме

ученика

ШКОЛА

Разред

НАСТАВНИК

Број бодова по задацима

Σ

Пласман

1.зад

2.зад

3.зад

4.зад

5.зад

1

4019

Љубица Панов

ОШ „ 8.септембар“

IV 4

Данијела Ристић

20

20

20

20

20

100

I

2

4029

Матија Ранчић

ОШ „ 8.септембар“

IV 4

Данијела Ристић

20

20

20

20

20

100

I

3

4023

Петра Костић

ОШ „ 8.септембар“

IV 4

Данијела Ристић

20

20

20

20

20

100

I

4

4037

Милица Пешић

ОШ „ 8.септембар“

IV 4

Данијела Ристић

20

20

20

20

20

100

I

5

4094

Младен Ћирић

ОШ „Душан Радовић“

IV 2

Маја Соколовић

20

20

20

20

20

100

I

6

4078

Марко Златанов

ОШ „Свети Сава “

IV 2

Марија Николић

20

20

20

20

20

100

I

7

4079

Лана Петровић

ОШ „Свети Сава “

IV 3

Наташа Живковић

20

20

20

20

20

100

I

8

4040

Миона Бранковић

ОШ „Вук Караџић“

IV 2

Јасмина Станковић

20

20

20

20

20

100

I

9

4096

Сара Ђокић

ОШ „Душан Радовић“

IV 2

Маја Соколовић

20

20

20

17

20

97

I

10

4049

Теа Недељковић

ОШ „ 8.септембар“

IV 1

Слободанка Ћирић

20

20

20

17

20

97

I

11

4073

Саша Петровић

ОШ „Свети Сава “

IV 2

Марија Николић

20

20

15

20

20

95

I

12

4098

Никола Манић

ОШ „Душан Радовић“

IV 2

Маја Соколовић

20

20

20

14

20

94

I

13

4088

Неда Тодоровић

ОШ „Душан Радовић“

IV 2

Маја Соколовић

20

20

15

17

20

92

I

14

4095

Наталија Алексић

ОШ „Душан Радовић“

IV 2

Маја Соколовић

20

10

20

20

20

90

I

15

4081

Огњен Алексић

ОШ „Свети Сава “

IV 2

Марија Николић

20

20

10

20

20

90

I

16

4063

Тадија Алексић

ОШ „Вук Караџић“

IV 1

Јасмина Ђорђевић

20

20

10

20

20

90

I

17

4011

Ана Матеовић

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

20

20

10

20

20

90

I

18

4075

Огњен Игњатовић

ОШ „Вук Караџић“

IV 2

Јасмина Станковић

20

20

20

8

20

88

II

19

4061

Софија Јордановић

ОШ „Вук Караџић“

IV 3

Миријана Манић

20

20

10

17

20

87

II

20

4065

Тијана Нешић

ОШ „Вук Караџић“

IV  4

Драгана Костић

20

20

10

17

20

87

II

21

4080

Вељко Марковић

ОШ „Свети Сава “

IV 1

Љубиша Ћорић

20

20

15

11

20

86

II

22

4046

Алекса Димић

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

20

20

20

20

6

86

II

23

4017

Дени Костић

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

20

20

20

5

20

85

II

24

4027

Дуња Петровић

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

20

20

20

5

20

85

II

25

4042

Михаило Пешић

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

20

20

20

3

20

83

II

26

4087

Кристина Величковић

ОШ „Душан Радовић“

IV 2

Маја Соколовић

5

20

20

17

20

82

II

27

4082

Дарко Ташков

ОШ „Свети Сава “

IV 2

Марија Николић

20

20

20

2

20

82

II

28

4092

Софија Ђурић

ОШ „Свети Сава “

IV 1

Љубиша Ђорић

20

20

15

5

20

80

II

29

4014

Петра Ристић

ОШ „Вук Караџић“

IV 1

Јасмина Ђорђевић

20

20

20

0

20

80

II

30

4045

Сава Јовановић

ОШ „Вук Караџић“

IV 3

Миријана Манић

20

10

10

20

20

80

II

31

4001

Светислава Живковић

ОШ „Вук Караџић“

IV 1

Јасмина Ђорђевић

20

20

20

0

20

80

II

32

4018

Јована Ђорђевић

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

20

20

20

20

0

80

II

33

4015

Никола Поповић

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

20

10

10

20

20

80

II

34

4013

Сара Миљковић

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

20

20

20

0

20

80

II

35

4012

Јања Спасенић

ОШ „ 8.септембар“

IV 4

Данијела Ристић

20

20

20

0

20

80

II

36

4085

Кристина Јовановић

ОШ „Свети Сава “

IV  4

Нинослава Марковић

20

10

10

17

20

77

III

37

4022

Невена Јончић

ОШ „ 8.септембар“

IV 1

Слободанка Ћирић

20

6

20

11

20

77

III

38

4053

Павле Станковић

ОШ „ 8.септембар“

IV 4

Данијела Ристић

20

10

10

17

20

77

III

39

4090

Михајло Живковић

ОШ „Свети Сава “

IV  1

Љубиша Ђорић

20

20

10

5

20

75

III

40

4084

Јања М. Ђорђевић

ОШ „Свети Сава “

IV 3

Наташа Живковић

20

15

15

4

20

74

III

41

4036

Ката Стаменовић

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

10

20

10

14

20

74

III

42

4093

Јанко Стефановић

ОШ „Душан Радовић“

IV 2

Маја Соколовић

0

20

15

17

20

72

III

43

4005

Стеван Станисављевић

ОШ „Вук Караџић“

IV 2

Јасмина Станковић

20

10

20

2

20

72

III

44

4030

Дуња Дукић

ОШ „Вук Караџић“

IV 3

Миријана Манић

20

20

10

2

20

72

III

45

4007

Јелена Мадић

ОШ „Вук Караџић“

IV 2

Јасмина Станковић

20

10

20

2

20

72

III

46

4101

Михајло Лазаревић

ОШ „Свети Сава “

IV 2

Марија Николић

20

8

15

8

20

71

III

47

4034

Катарина Јовановић

ОШ „ 8.септембар“

IV 2

Радица Живковић

20

0

20

11

20

71

III

48

4072

Кристина  Ранђеловић

ОШ „Свети Сава “

IV 3

Наташа Живковић

20

20

10

0

20

70

III

49

4047

Ива Николић

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

20

3

20

5

20

68

Похвала

50

4033

Мирко Маринковић

ОШ „Вук Караџић“

IV 3

Манић Миријана

20

3

10

14

20

67

Похвала

51

4076

Павле Ђорђевић

ОШ „Свети Сава “

IV 2

Марија Николић

20

20

15

11

0

66

Похвала

52

4026

Алекса Манчић

ОШ „ 8.септембар“

IV 4

Данијела Ристић

20

0

20

5

20

65

Похвала

53

4035

Наталија Ђорђев

ОШ „ 8.септембар“

IV ПР

Данијела Јовановић

0

6

20

18

20

64

Похвала

54

4069

Николија Стојановић

ОШ „Вук Караџић“

IV 3

Миријана Манић

20

10

10

3

20

63

Похвала

55

4016

Огњен Димитријевић

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

20

3

15

5

20

63

Похвала

56

4031

Миња Марковић

ОШ „ 8.септембар“

IV 4

Данијела Ристић

20

3

20

0

20

63

Похвала

57

4070

Анастасија Танчић

ОШ „Свети Сава “

IV 3

Наташа Живковић

20

0

20

2

20

62

Похвала

58

4020

Михајло Видановић

ОШ „Вук Караџић“

IV 1

Јасмина Ђорђевић

10

10

20

2

20

62

Похвала

59

4038

Петар Тошић

ОШ „ 8.септембар“

IV 3

Лидија Јанковић

20

10

10

2

20

62

Похвала

60

4077

Лука Станишић

ОШ „Свети Сава “

IV 3

Наташа Живковић

20

10

10

1

20

61

Похвала

61

4083

Лука Пешић

ОШ „Свети Сава “

IV Крупац

Гордана Златковић

10

3

10

17

20

60

Похвала

62

4041

Миријана Јончић

ОШ „ 8.септембар“

IV 1

Слободанка Ћирић

20

3

15

2

20

60

Похвала

63

4056

Теодора Ивановић

ОШ „ 8.септембар“

IV 3

Лидија Јанковић

20

0

10

10

20

60

Похвала

64

4010

Јанко Вучић

ОШ „Вук Караџић“

IV 2

Јасмина Станковић

20

0

10

8

20

58

 

65

4062

Хелена Јовановић

ОШ „Вук Караџић“

IV 3

Миријана Манић

20

3

10

5

20

58

 

66

4055

Ива Ђорђевић

ОШ „Вук Караџић“

IV  1

Јасмина Ђорђевић

5

10

15

8

20

58

 

67

4021

Ања Васић

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

20

3

10

5

20

58

 

68

4028

Реља Манчић

ОШ „Вук Караџић“

IV 2

Јасмина Станковић

20

6

10

0

20

56

 

69

4024

Милош Минчић

ОШ „ 8.септембар“

IV 2

Радица Живковић

20

6

10

0

20

56

 

70

4048

Невена Јеремић

ОШ „ 8.септембар“

IV 1

Слободанка Ћирић

20

3

10

2

20

55

 

71

4044

Јована Лазаревић

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

20

3

20

5

6

54

 

72

4086

Немања Ристић

ОШ „Свети Сава “

IV 2

Марија Николић

20

3

10

0

20

53

 

73

4064

Сава Васић

ОШ „Вук Караџић“

IV 2

Јасмина Станковић

0

18

15

0

20

53

 

74

4039

Лука Ћирковић

ОШ „ 8.септембар“

IV 3

Лидија Јанковић

20

3

10

0

20

53

 

75

4054

Милица Манчић

ОШ „ 8.септембар“

IV 2

Радица Живковић

20

0

10

2

20

52

 

76

4025

Анђела Михов

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

20

3

10

11

6

50

 

77

4043

Кристијан Живковић

ОШ „ 8.септембар“

IV 3

Лидија Јанковић

5

3

20

1

20

49

 

78

4058

Лука Лилић

ОШ „Вук Караџић“

IV 1

Јасмина Ђорђевић

20

10

15

0

0

45

 

79

4074

Хелена Петковић

ОШ „Свети Сава “

IV 3

Наташа Живковић

5

3

15

0

20

43

 

80

40978

Вукан Живковић

ОШ „Свети Сава “

IV 3

Наташа Живковић

15

3

10

14

0

42

 

81

4004

Андреа Костић

ОШ „Вук Караџић“

IV 5

Радица Видојковић

10

20

10

2

0

42

 

82

4008

Ина Симоновић

ОШ „Вук Караџић“

IV 3

Миријана Манић

5

3

10

2

20

40

 

83

4006

Елена Миленковић

ОШ „Вук Караџић“

IV 2

Јасмина Станковић

0

10

10

0

20

40

 

84

4066

Сава Петровић

ОШ „Вук Караџић“

IV 2

Јасмина Станковић

20

0

0

0

20

40

 

85

4091

Вељко Живковић

ОШ „Душан Радовић“

IV 2

Маја Соколовић

20

0

10

2

6

38

 

86

4057

Лана Јовановић

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

5

3

10

0

20

38

 

87

4067

Урош Николић

ОШ „Вук Караџић“

IV 1

Јасмина Ђорђевић

5

0

10

1

20

36

 

88

4002

Сара Младеновић

ОШ „Вук Караџић“

IV 2

Јасмина Станковић

20

0

10

5

0

35

 

89

4102

Анђелија Николић

ОШ „Свети Сава “

IV 2

Марија Николић

10

8

10

5

0

33

 

90

4009

Вид Ђорђевић

ОШ „Вук Караџић“

IV 3

Миријана Манић

0

3

10

0

20

33

 

91

4051

Марија Стојановић

ОШ „ 8.септембар“

IV 1

Слободанка Ћирић

15

0

10

8

0

33

 

92

4003

Милош Манић

ОШ „Вук Караџић“

IV 5

Радица Видојковић

5

3

10

0

13

31

 

93

4059

Петра Николић

ОШ „ 8.септембар“

IV ПР

Данијела Јовановић

0

0

10

0

20

30

 

94

4103

Лазар Ћирић

ОШ „Душан Радовић“

IV 2

Маја Соколовић

0

0

0

2

20

22

 

95

4032

Наталија Игић

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

10

10

0

0

0

20

 

96

4068

Теодора Антић

ОШ „Вук Караџић“

IV 3

Миријана Манић

5

3

10

0

0

18

 

97

4089

Петар Живковић

ОШ „Свети Сава “

IV Извор

Маринела Ђорђевић

0

0

10

4

0

14

 

98

4050

Немања Петровић

ОШ „Вук Караџић“

IV 2

Јасмина Станковић

0

3

10

0

0

13

 

99

4100

Нада Ћирић

ОШ „Свети Сава “

IV 3

Наташа Живковић

5

3

0

0

0

8

 

100

4060

Даница Сибиновић

ОШ „Вук Караџић“

IV 1

Јасмина Ђорђевић

0

3

0

2

0

5

 

101

4099

Никола Маринковић

ОШ „Свети Сава “

IV Крупац

Гордана Златановић

0

3

0

0

0

3

 

102

 

Даница Ћирић

ОШ „Свети Сава “

IV 2

Марија Николић

 

 

 

 

 

 

 

103

 

Анастасија Алексов

ОШ „ 8.септембар“

IV 5

Мима Цолић

 

 

 

 

 

 

 

 

Чланови комисије:    Комисија 1

                                    1.Злата Димитров ОШ „8.септембар“____________________________ председник комисије

                                    2.Весна Крстић ОШ „Вук Караџић“_________________________

                                    3.Оливера Видановић ОШ „Вук Караџић“_________________________

                                            4.Милица Манић ОШ „Свети Сава“__________________________

                                            5.Дивна Видановић ОШ „Душан Радовић“  _________________________                                                                                                                           

 

                                          Комисија 2                                                                                                                          

                                              1.Душица Раденковић , ОШ „8.септембар“__________________ председник комисије

                                              2.Драгана Мадић , ОШ „8.септембар“______________________

                                              3.Славица Игњатовић Живковић , ОШ „Вук Караџић“____________________

                                              4.Весна Лазић , ОШ „ Свети Сава“_____________________

  1.   Данијела Костић , ОШ „Душан Радовић“_________________________

       

                                                                                                                                                                                                                             

     

 

 Пирот,                                                                                                                                                            Директорка школе

 24.02.2018.год.                                                                                                                                  Олгица Најдановић,дипл.психолог

                                                                                                                                                              ______________________________

                                                                                                                                                               


ВРСТА ТАКМИЧЕЊА:

општинско

 

ДАТУМ ОДРЖАВАЊА:

24.02.2018.

 

ПРЕДМЕТ:

математика

 

РАЗРЕД:

III

 

Ред бр.

ШИФРА

име и презиме

ученика

ШКОЛА

Разред

НАСТАВНИК

Број бодова по задацима

Σ

Пласман

1.зад

2.зад

3.зад

4.зад

5.зад

1

3034

Огњен Миланов

ОШ „ 8.септембар“

III 4

Душица Раденковић

20

20

20

20

20

100

I

2

3061

Саша Стаменовић

ОШ „ 8.септембар“

III 5

Драгана Мадић

20

20

20

20

20

100

I

3

3094

Данило Готић

ОШ „ Свети Сава“

III 1

Весна Лазић

20

20

20

20

20

100

I

4

3105

Кристина Ћирић

ОШ „Душан Радовић“

III 3

Данијела Костић

20

20

20

20

18

98

I

5

3113

Ранко Голубовић

ОШ „Душан Радовић“

III 1

Снежана Минић

20

20

20

10

20

90

I

6

3018

Анастасија Костић

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

20

20

20

10

20

90

I

7

3020

Милош Костић

ОШ „ 8.септембар“

III 4

Душица Раденковић

20

20

20

10

20

90

I

8

3028

Ива Лазаревић

ОШ „ 8.септембар“

III 5

Драгана Мадић

20

20

20

10

20

90

I

9

3062

Александар Бранковић

ОШ „ 8.септембар“

III 5

Драгана Мадић

20

20

20

10

20

90

I

10

3058

Лазар Живковић

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

10

20

20

20

20

90

I

11

3079

Огњен А. Петровић

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

20

20

20

10

18

88

II

12

3030

Аљоша Лилић

ОШ „ 8.септембар“

III 4

Душица Раденковић

20

20

20

10

18

88

II

13

3063

Анастасија Станковић

ОШ „ 8.септембар“

III 3

Злата Димитров

20

20

20

10

15

85

II

14

3108

Вук Ђукић

ОШ „Душан Радовић“

III 3

Данијела Костић

20

20

20

0

20

80

II

15

3035

Никола Станчић

ОШ „Вук Караџић“

III 4

Весна Крстић

10

20

20

10

20

80

II

16

3048

Ена Петров

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

20

20

20

0

20

80

II

17

3054

Милутин Манић

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

0

20

20

20

20

80

II

18

3010

Милица Спасић

ОШ „ 8.септембар“

III 3

Злата Димитров

20

20

20

0

20

80

II

19

3039

Немања Филиповић

ОШ „ 8.септембар“

III 3

Злата Димитров

20

20

20

0

20

80

II

20

3067

Лана Голубовић

ОШ „ 8.септембар“

III 3

Злата Димитров

20

20

20

10

8

78

II

21

3015

Лазар Ристић

ОШ „ 8.септембар“

III 4

Душица Раденковић

20

20

20

0

15

75

II

22

3025

Анђелија Јончић

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

20

20

20

10

0

70

III

23

3040

Николина Јовановић

ОШ „Вук Караџић“

III 5

Оливера Видановић

0

20

20

10

20

70

III

24

3057

Оливера Величковић

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

20

20

20

10

0

70

III

25

3003

Сенка Пешић

ОШ „ 8.септембар“

III 4

Душица Раденковић

0

20

20

10

20

70

III

26

3066

Миња Минић

ОШ „ 8.септембар“

III 5

Драгана Мадић

20

20

0

10

20

70

III

27

3072

Јелена Јовановић

ОШ „ 8.септембар“

III 4

Душица Раденковић

0

20

20

10

20

70

III

28

3012

Алекса Петров

ОШ „ 8.септембар“

III 2

Слађана Станчић

20

0

20

10

20

70

III

29

3023

Сара Ђелић

ОШ „Вук Караџић“

III 5

Оливера Видановић

10

20

20

0

18

68

III

30

3038

Алекса Тошић

ОШ „ 8.септембар“

III 5

Драгана Мадић

0

20

20

10

18

68

III

31

3051

Матија Николић

ОШ „ 8.септембар“

III 5

Драгана Мадић

0

20

20

10

18

68

III

32

3011

Теодора Милошевић

ОШ „Вук Караџић“

III 4

Весна Крстић

20

0

20

10

15

65

III

33

3056

Миња Игњатовић

ОШ „ 8.септембар“

III 3

Злата Димитров

20

20

0

10

15

65

III

34

3008

Михајло Ђорђевић

ОШ „ 8.септембар“

III 1

Злата Најдановић

20

20

0

10

15

65

III

35

3004

Димитрије Пејчић

ОШ „ 8.септембар“

III 3

Злата Димитров

20

20

20

0

5

65

III

36

3001

Александра Ћирић

ОШ „ 8.септембар“

III 3

Злата Димитров

20

20

20

0

5

65

III

37

3081

Урош Пешић

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

20

20

20

0

3

63

III

38

3024

Доротеа Ранчић

ОШ „ 8.септембар“

III 1

Злата Најдановић

0

20

20

10

13

63

III

39

3112

Лана Ђорђевић

ОШ „Душан Радовић“

III 3

Данијела Костић

0

20

20

0

20

60

III

40

3106

Александар Станиев

ОШ „ Свети Сава“

III 3

Драгана Станковић

20

0

20

0

20

60

III

41

3078

Димитрије Данковић

ОШ „Вук Караџић“

III 4

Весна Крстић

20

0

20

0

20

60

III

42

3089

Уна Петровић

ОШ „Вук Караџић“

III 4

Весна Крстић

20

0

20

0

20

60

III

43

3085

Вукашин Тошић

ОШ „Вук Караџић“

III 2

Славица И.Живковић

20

0

20

0

20

60

III

44

3082

Давид Голубовић

ОШ „Вук Караџић“

III 3

Марислав Димитријевић

0

20

20

0

20

60

III

45

3055

Огњен Пјчић

ОШ „ 8.септембар“

III 4

Душица Раденковић

0

20

20

0

20

60

III

46

3042

Матеја Спасић

ОШ „ 8.септембар“

III 3

Злата Димитров

0

20

20

0

20

60

III

47

3053

Огњен Бојовић

ОШ „ 8.септембар“

III 5

Драгана Мадић

0

20

20

0

20

60

III

48

3102

Огњен Мишић

ОШ „Душан Радовић“

III 3

Данијела Костић

0

18

20

0

20

58

Похвала

49

3017

Алекса Рангелов

ОШ „Вук Караџић“

III 5

Оливера Видановић

20

0

20

0

18

58

Похвала

50

3069

Нео Костић

ОШ „ 8.септембар“

III 4

Душица Раденковић

0

20

20

10

8

58

Похвала

51

3107

Алекса Соколовић

ОШ „ Свети Сава“

III 1

Весна Лазић

20

0

20

10

5

55

Похвала

52

3049

Лана Тошић

ОШ „Вук Караџић“

III 4

Весна Крстић

0

20

20

0

15

55

Похвала

53

3064

Стефан Димић

ОШ „ 8.септембар“

III 1

Злата Најдановић

0

0

20

20

13

53

Похвала

54

3100

Ђорђе Јотић

ОШ „Душан Радовић“

III 1

Снежана Минић

20

0

20

0

10

50

Похвала

55

3093

Миа Панић

ОШ „ Свети Сава“

III 1

Весна Лазић

0

0

20

10

20

50

Похвала

56

3037

Уна Костић

ОШ „Вук Караџић“

III 5

Оливера Видановић

20

0

20

10

0

50

Похвала

57

3090

Реља Поповић

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

0

0

20

10

20

50

Похвала

58

3045

Дуња Стаменовић

ОШ „ 8.септембар“

III 3

Злата Димитров

0

0

20

10

20

50

Похвала

59

3043

Тадија Петровић

ОШ „ 8.септембар“

III 3

Злата Димитров

10

20

0

0

20

50

Похвала

60

3065

Марко Младеновић

ОШ „ 8.септембар“

III 1

Злата Најдановић

0

20

20

10

0

50

Похвала

61

3059

Илијана Ракић

ОШ „ 8.септембар“

III 4

Душица Раденковић

10

20

20

0

0

50

Похвала

62

3027

Теодора Јанковић

ОШ „Вук Караџић“

III 5

Оливера Видановић

0

0

20

10

18

48

 

63

3088

Дуња Ћирић

ОШ „ Свети Сава“

III 1

Весна Лазић

20

0

7

0

20

47

 

64

3095

Сара Милошевић

ОШ „ Свети Сава“

III 1

Весна Лазић

20

0

20

0

5

45

 

65

3114

Јован Јаначковић

ОШ „ Свети Сава“

III 1

Весна Лазић

0

20

20

0

5

45

 

66

3109

Ања Потић

ОШ „ Свети Сава“

III 2

Милица Манић

0

20

20

0

5

45

 

67

3026

Никола Стојановић

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

20

0

20

0

5

45

 

68

3031

Илија Крстић

ОШ „Вук Караџић“

III 5

Оливера Видановић

20

0

0

10

15

45

 

69

3046

Никола Ђорђевић

ОШ „Вук Караџић“

III 5

Оливера Видановић

20

0

20

0

5

45

 

70

3111

Данило Ђурић

ОШ „ Свети Сава“

III 1

Весна Лазић

20

0

20

0

3

43

 

71

3071

Љубица Голубовић

ОШ „ 8.септембар“

III 5

Драгана Мадић

0

20

20

0

3

43

 

72

3115

Огњен Стефановић

ОШ „Душан Радовић“

III 2

Дивна Видановић

20

0

0

0

20

40

 

73

3097

Никола Богдановић

ОШ „Душан Радовић“

III 2

Дивна Видановић

0

0

20

0

20

40

 

74

3086

Миодраг Младеновић

ОШ „ Свети Сава“

III 1

Весна Лазић

0

0

20

0

20

40

 

75

3014

Марко Видановић

ОШ „Вук Караџић“

III 4

Весна Крстић

0

0

20

20

0

40

 

76

3029

Ива Ранчић

ОШ „Вук Караџић“

III 5

Оливера Видановић

0

0

20

0

20

40

 

77

3022

Димитрије Мадић

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

0

20

20

0

0

40

 

78

3036

Јана Станисављевић

ОШ „Вук Караџић“

III 4

Весна Крстић

0

0

20

0

20

40

 

79

3091

Анђела Ђорђевић

ОШ „Вук Караџић“

III 4

Весна Крстић

0

0

20

0

20

40

 

80

3021

Милица Крстић

ОШ „ 8.септембар“

III 4

Душица Раденковић

0

20

20

0

0

40

 

81

3013

Алекса Ристић

ОШ „ 8.септембар“

III 5

Драгана Мадић

0

20

0

0

20

40

 

82

3009

Петар Лилић

ОШ „ 8.септембар“

III 1

Злата Најдановић

0

0

20

0

20

40

 

83

3005

Милица Николић

ОШ „ 8.септембар“

III 3

Злата Димитров

0

20

0

0

20

40

 

84

3016

Вукота Илић

ОШ „ 8.септембар“

III 3

Злата Димитров

0

20

0

0

20

40

 

85

3041

Данило Антић

ОШ „ 8.септембар“

III 3

Злата Димитров

20

20

0

0

0

40

 

86

3068

Петра Видановић

ОШ „ 8.септембар“

III 3

Злата Димитров

0

20

0

0

20

40

 

87

3075

Дуња Ђорђевић

ОШ „Вук Караџић“

III 5

Оливера Видановић

20

0

14

0

5

39

 

88

3099

Каја Стојановић

ОШ „ Свети Сава“

III 1

Весна Лазић

0

0

20

0

18

38

 

89

3052

Сава Ранчић

ОШ „Вук Караџић“

III 5

Оливера Видановић

0

0

20

0

15

35

 

90

3084

Вељко Ђорић

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

0

0

20

0

15

35

 

91

3070

Теодора Манчев

ОШ „ 8.септембар“

III 4

Душица Раденковић

0

20

14

0

0

34

 

92

3076

Лана Мекић

ОШ „Вук Караџић“

III 5

Оливера Видановић

0

0

14

10

8

32

 

93

3047

Александар Живковић

ОШ „Вук Караџић“

III 5

Оливера Видановић

0

0

0

10

20

30

 

94

3074

Матеја Минић

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

0

0

20

10

0

30

 

95

3006

Михајло Тошић

ОШ „ 8.септембар“

III 2

Слађана Станчић

0

0

20

10

0

30

 

96

3083

Душан Анђелковић

ОШ „Вук Караџић“

III 3

Марислав Димитријевић

0

0

20

8

0

28

 

97

3050

Немања Ставрић

ОШ „ 8.септембар“

III 3

Злата Димитров

0

20

7

0

0

27

 

98

3002

Вук Илић

ОШ „ 8.септембар“

III 4

Душица Раденковић

0

0

14

10

3

27

 

99

3101

Алексија Алексић

ОШ „ Свети Сава“

III 1

Весна Лазић

0

0

20

0

5

25

 

100

3032

Магдалена Тодоровић

ОШ „Вук Караџић“

III 5

Оливера Видановић

0

0

20

0

5

25

 

101

3103

Марија Петровић

ОШ „ Свети Сава“

III 1

Весна Лазић

0

0

20

0

3

23

 

102

3019

Теодора Јовановић

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

0

0

20

0

3

23

 

103

3092

Теона Денчев

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

0

0

20

0

3

23

 

104

3096

Андрија Илић

ОШ „ Свети Сава“

III 1

Весна Лазић

0

0

20

0

0

20

 

105

3077

Лазар Станчев

ОШ „Вук Караџић“

III 4

Весна Крстић

20

0

0

0

0

20

 

106

3007

Нађенка Христић

ОШ „ 8.септембар“

III 5

Драгана Мадић

0

0

0

10

10

20

 

107

3044

Јована Тодоровић

ОШ „ 8.септембар“

III 1

Злата Најдановић

0

0

20

0

0

20

 

108

3060

Ива Божилов

ОШ „ 8.септембар“

III 1

Злата Најдановић

0

0

20

0

0

20

 

109

3110

Вук Стефановић

ОШ „Душан Радовић“

III 3

Данијела Костић

0

0

14

0

0

14

 

110

3098

Урош Адамовић

ОШ „ Свети Сава“

III 3

Драгана Станковић

0

0

7

0

3

10

 

111

3080

Сашка Лилић

ОШ „Вук Караџић“

III 1

Даниела Ђорђевић

0

0

0

0

10

10

 

112

3073

Мартин Симоновић

ОШ „ Свети Сава“

III 2

Милица Манић

0

0

0

0

3

3

 

113

3087

Светлана Гошић

ОШ „ Свети Сава“

III 2

Милица Манић

0

0

0

0

3

3

 

114

 

Андрија Манчић

ОШ „ Свети Сава“

III 2

Милица Манић

 

 

 

 

 

 

 

115

 

Милан Тошев

ОШ „ 8.септембар“

III 5

Драгана Мадић

 

 

 

 

 

 

 

 

Чланови комисије   

                      Комисија 1

                            1.Слободанка Ћирић , ОШ „8.септембар“__________________ председник комисије

                            2.Данијела Ристић , ОШ „8.септембар“_______________________

                            3.Јасмина Ђорђевић , ОШ „Вук Караџић“______________________

                            4.Наташа Живковић ,  ОШ „ Свети Сава“______________________

                            5.Маја Соколовић , ОШ „Душан Радовић“______________________

                              Комисија 2

                           1.Мима Цолић , ОШ „8.септембар“ ____________________председник комисије

                           2.Јасмина Станковић , ОШ „Вук Караџић“____________________

                           3.Драгана Костић , ОШ „Вук Караџић“________________________

  1. Наташа Ћирић , ОШ „ Свети Сава“________________________
  2. Светлана Ћирковић , ОШ „Душан Радовић“__________________

                                                                                                                                                                     Директорка школе

                                                                                                                                                                                                                             

      Пирот,

 24.02.2018.год.                                                                                                                                  Олгица Најдановић,дипл.психолог

                                                                                                                                                              ______________________________

                                                                                                                                                                


 

Na matematičkom takmičenju "Misliša 2017" (osnovni nivo) učenica drugog razreda OŠ " 8.septembar" Saša Stamenović osvojila je maksimalnih 60 bodova i tako ostvarila plasman na republičko finale 23.04.2017.god. u Beogradu.Na nivou Republike Srbije ukupno je deset učenika drugog razreda koji su osvojili prvu nagradu.

 

 

На Окружном такмичењу из математике одржаном 25.3.2017. године наши ученици IVразреда су постигли следеће резултате:

 

Име и презиме ученика

Разред и одељење

Име и презиме учитељице

Број поена

Награда

Ђорђе Џонић

IV3

Данијела Живковић

86

  I

Анђела Јанићијев

П.Ржана

Христина Петровски

80

  II

Ранчић Марко

IV4

Миљана Манчић

80

  II

Предраг Ђорђевић

IV1

Снежана Савић

74

  II

Даница Алексић

IV1

Снежана Савић

60

  III

Андрија Ђурђић

IV2

Наташа Вељковић

60

  III

Лена Видановић

IV1

Снежана Савић

60

  III

Огњен Воиновић

IV3

Данијела Живковић

60

  III

Јанко Веселиновић

IV1

Снежана Савић

52

Похвала

Алекса Матеовић

IV3

Данијела Живковић

52

Похвала

Марко Пешић

IV3

Даниела Живковић

52

Похвала

Никола Стојановић

IV4

Миљана Манчић

50

Похвала

 

Ученици наше школе имају укупно 12 награда и похвала. ОШ,,Вук Караџић“12, ОШ,,Свети Сава“4 ,ОШ,,Душан Радовић“ 3,ОШ,,Љупче Шпанац“ Бела Паланка 4, ОШ,,Деспот Стефан Лазаревић“ Бабушница 5,ОШ,,Христо Ботев“ Димитровград 0.

 

На Општинском такмичењу из математике одржаном 25.фебруара2017.године наши ученици су постигли следеће резултате:

 III разред

Име и презиме ученика

   Одељење

Име и презиме наставника

Број поена

Место

Никола Поповић

III5

Мима Цолић

  100

I

Јана Спасенић

III4

Данијела Ристић

  100

I

Ана Матеовић

III5

Мима Цолић

  100

I

Ања Васић

III5

Мима Цолић

  100

I

Дени Костић

III5

Мима Цолић

    96

II

Кристијан Живковић

III3

Лидија Јанковић

    92

II

Милица Пешић

III4

Данијела Ристић

    90

II

Павле Пејчић