Mатематика

Published: Wednesday, 10 April 2013

 

 

Коначна ранг листа - V разред
Ред.
бр.
Шифра Име и презиме Школа Место Наставник Број бодова по задацима Σ РАНГ
1. 2. 3. 4. 5.
1 503 Миливоје Златановић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Сања Костић 20 20 6 20 20 86 I
2 518 Страхиња Јовановић ОШ "Вук Караџић" Пирот Данка Антић 20 20 20 20 0 80 I
3 519 Вера Ђорђевић ОШ "Вук Караџић" Пирот Данка Антић 20 20 20 20 0 80 I
4 517 Христина Манчић ОШ "Вук Караџић" Пирот Данка Антић 20 20 20 0 20 80 I
5 534 Аница Најдановић ОШ "Душан Радовић" Пирот Светлана Тодоровић 20 10 20 20 0 70 II
6 523 Ђорђе Џонић ОШ "8. септембар" Пирот Милош Ђорђевић 20 20 6 20 2 68 II
7 522 Лука Ранчић ОШ "Вук Караџић" Пирот Данка Антић 20 20 20 0 0 60 II
8 543 Лара Иванов ОШ "Христо Ботев" Димитровград Милена Милчев 20 20 20 0 0 60 II
9 524 Предраг Ђорђевић ОШ "8. септембар" Пирот Милош Ђорђевић 20 20 13 5 0 58 III
10 506 Јулија Станковић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Сања Костић 0 20 13 20 2 55 III
11 515 Ђорђе Цветковић ОШ "Вук Караџић" Пирот Данка Антић 20 20 13 0 0 53 III
12 512 Марија Николић ОШ "Вук Караџић" Пирот Данка Антић 20 0 13 20 0 53 III
13 540 Алекса Андрејев ОШ "Свети Сава" Пирот Данијела Николић 20 20 13 0 0 53 III
14 542 Душан Димитријевић ОШ "Свети Сава" Пирот Андријана Тасић 20 20 7 0 2 49 Похвала
15 529 Елена Голубовић ОШ "Љупче Шпанац" Бела Паланка Дафинка Цветковић 20 0 6 20 0 46 Похвала
16 533 Јована Јеначковић ОШ "Душан Радовић" Пирот Светлана Тодоровић 20 20 0 5 0 45 Похвала
17 537 Јелена Манчић ОШ "Вук Караџић" Пирот Данка Антић 10 20 6 5 0 41 Похвала
18 535 Анђела Божиловић ОШ "Душан Радовић" Пирот Светлана Тодоровић 10 20 6 5 0 41 Похвала
19 521 Анђела Јанићијев ОШ "8. септембар" Пирот Милош Ђорђевић 0 5 13 20 2 40 Похвала
20 539 Страхиња Пешић ОШ "Свети Сава" Пирот Данијела Николић 20 10 7 0 0 37 Похвала
21 514 Момчило Колић ОШ "Вук Караџић" Пирот Андријана Тасић 20 10 6 0 0 36 Похвала
22 511 Павле Божић ОШ "Вук Караџић" Пирот Андријана Тасић 10 5 13 5 0 33  
23 538 Михајло Ђорђевић ОШ "Свети Сава" Пирот Данијела Николић 20 10 0 0 0 30  
24 525 Даница Алексић ОШ "8. септембар" Пирот Милош Ђорђевић 20 0 6 0 2 28  
25 526 Анђела Младеновић ОШ "8. септембар" Пирот Милош Ђорђевић 20 2 6 0 0 28  
26 516 Јања Марковић ОШ "Вук Караџић" Пирот Данка Антић 0 10 18 0 0 28  
27 528 Огњен Рајковић ОШ "Љупче Шпанац" Бела Паланка Дафинка Цветковић 0 2 6 20 0 28  
28 530 Анастасија Бошковић ОШ "Љупче Шпанац" Бела Паланка Тамара Недељковић 20 0 6 0 2 28  
29 520 Немања Живковић ОШ "Вук Караџић" Пирот Данка Антић 20 0 6 0 0 26  
30 532 Миња Пенчић ОШ "Душан Радовић" Пирот Светлана Тодоровић 0 20 6 0 0 26  
31 527 Никола Божић ОШ "Љупче Шпанац" Бела Паланка Тамара Недељковић 20 0 6 0 0 26  
32 505 Марко Спасић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Сања Костић 10 7 6 0 2 25  
33 510 Даниел Неђин ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Сања Костић 10 0 6 5 0 21  
34 541 Петра Димитров ОШ "Христо Ботев" Димитровград Милена Милчев 20 0 0 0 0 20  
35 508 Лука Георгиев ОШ "Христо Ботев" Димитровград Милена Милчев 20 0 0 0 0 20  
36 507 Алекса Димитријевић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Сања Костић 0 0 6 5 9 20  
37 531 Анђелија Јовановић ОШ "Љупче Шпанац" Бела Паланка Тамара Недељковић 10 0 7 0 2 19  
38 502 Кристина Видановић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Сања Костић 0 7 6 0 0 13  
39 504 Сара Игић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Сања Костић 0 7 0 5 0 12  
40 513 Катарина Станковић ОШ "Вук Караџић" Пирот Данка Антић 0 5 6 0 0 11  
41 501 Марко Петровић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Сања Костић 0 0 7 0 0 7  
42 509 Ања Стојичић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Сања Костић 0 0 0 5 2 7  
43   Лана Поповић ОШ "Вук Караџић" Пирот Данка Антић           0  
Коначна ранг листа - VI разред
Ред.
бр.
Шифра Име и презиме Школа Место Наставник Број бодова по задацима Σ РАНГ
1. 2. 3. 4. 5.
1 622 Димитрије Милчев ОШ "Свети Сава" Пирот Јања Живковић 20 5 20 10 16 71 I
2 610 Маша Цветковић ОШ "8. септембар" Пирот Горан Антонијевић 20 0 20 10 20 70 I
3 608 Јанко Стефановић ОШ "Душан Радовић" Пирот Славица Маринковић 20 5 20 5 20 70 I
4 624 Сава Потић ОШ "Свети Сава" Пирот Јања Живковић 20 10 20 0 20 70 I
5 626 Мила Ранчић ОШ "Вук Караџић" Пирот Маја Милијић 20 0 20 5 20 65 II
6 605 Дуња Митић ОШ "Вук Караџић" Пирот Маја Милијић 20 0 20 5 20 65 II
7 606 Михајло Денчић ОШ "Вук Караџић" Пирот Маја Милијић 20 0 20 5 20 65 II
8 604 Огњен Антић ОШ "Вук Караџић" Пирот Маја Милијић 20 5 14 5 16 60 II
9 623 Алекса Васић ОШ "Свети Сава" Пирот Јања Живковић 0 5 20 15 16 56 III
10 616 Милица Крстић ОШ "8. септембар" Пирот Горан Антонијевић 0 5 20 10 20 55 III
11 618 Николина Илић ОШ "8. септембар" Пирот Горан Антонијевић 20 0 7 0 16 43 Похвала
12 625 Марија Манић ОШ "Вук Караџић" Пирот Маја Милијић 5 0 20 0 12 37 Похвала
13 628 Немања Митов ОШ "Вук Караџић" Пирот Маја Милијић 0 0 20 0 16 36 Похвала
14 607 Стефан Младеновић ОШ "Вук Караџић" Пирот Маја Милијић 13 0 0 0 20 33 Похвала
15 609 Лука Митић ОШ "Душан Радовић" Пирот Славица Маринковић 0 0 2 10 20 32 Похвала
16 615 Милица Младеновић ОШ "8. септембар" Пирот Ненад Крстић 0 0 2 5 20 27  
17 627 Огњен Стефановић ОШ "Вук Караџић" Пирот Маја Милијић 0 0 20 0 4 24  
18 621 Анђела Цветковић ОШ "Свети Сава" Пирот Јања Живковић 20 0 0 0 4 24  
19 620 Милош Ђорђевић ОШ "Љупче Шпанац" Бела Паланка Јасмина Јоцић 20 0 2 0 0 22  
20 611 Елена Величков ОШ "8. септембар" Пирот Горан Антонијевић 5 0 0 0 12 17  
21 612 Милица Голубовић ОШ "8. септембар" Пирот Горан Антонијевић 0 0 0 0 16 16  
22 613 Јана Ћирић ОШ "8. септембар" Пирот Ненад Крстић 0 0 0 0 16 16  
23 619 Марија Манић ОШ "Душан Радовић" Пирот Славица Маринковић 0 0 0 0 8 8  
24 614 Милица Нешић ОШ "8. септембар" Пирот Горан Антонијевић 0 0 2 0 4 6  
25 617 Урош Манић ОШ "Душан Радовић" Пирот Славица Маринковић 6 0 0 0 0 6  
26 601 Марија Ћирић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Маја Стојановић 0 0 2 0 4 6  
27 603 Стефан Тошић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Маја Стојановић 0 0 0 0 4 4  
28 602 Николина Момчилов ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Маја Стојановић 0 0 0 0 4 4  
Коначна ранг листа - VII разред
Ред.
бр.
Шифра Име и презиме Школа Место Наставник Број бодова по задацима Σ РАНГ
1. 2. 3. 4. 5.
1 717 Петар Поповић ОШ "Вук Караџић" Пирот Владан Димитров 0 0 20 0 20 40 I
2 723 Марко Станчев ОШ "Вук Караџић" Пирот Владан Димитров 6 20 5 0 5 36 II
3 722 Даница Ристић ОШ "Вук Караџић" Пирот Владан Димитров 5 16 0 0 3 24 III
4 721 Марика Пешић ОШ "Вук Караџић" Пирот Владан Димитров 6 4 0 0 10 20 Похвала
5 702 Даница Панов ОШ "8. септембар" Пирот Мирољуб Лилић 5 0 0 5 5 15 Похвала
6 720 Ђорђе Денковић ОШ "Свети Сава" Пирот Данијела Николић 5 0 0 5 5 15 Похвала
7 713 Борис Савић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Зорица Ристић 0 0 5 5 3 13  
8 705 Ива Божић ОШ "Љупче Шпанац" Бела Паланка Дафинка Цветковић 5 0 0 5 3 13  
9 718 Никола Младеновић ОШ "Вук Караџић" Пирот Владан Димитров 0 0 3 0 5 8  
10 709 Јован Потић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Зорица Ристић 0 0 3 0 5 8  
11 706 Валерија Ћирић ОШ "Љупче Шпанац" Бела Паланка Дафинка Цветковић 5 0 0 0 3 8  
12 719 Петар Крстић ОШ "Вук Караџић" Пирот Владан Димитров 0 0 5 0 0 5  
13 724 Марија Милошевић ОШ "Вук Караџић" Пирот Владан Димитров 0 0 0 0 5 5  
14 703 Теа Алексов ОШ "Христо Ботев" Димитровград Емилија Антов 0 0 0 0 5 5  
15 710 Ива Аранђеловић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Маја Стојановић 0 0 0 0 5 5  
16 711 Валентина Милошевић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Маја Стојановић 0 0 0 0 5 5  
17 701 Александар Младеновић ОШ "8. септембар" Пирот Мирољуб Лилић 0 0 0 0 3 3  
18 704 Теодора Алексов ОШ "Христо Ботев" Димитровград Емилија Антов 0 0 0 0 3 3  
19 712 Мартин Неђин ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Зорица Ристић 0 0 0 0 3 3  
20 715 Матеја Младеновић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Зорица Ристић 0 0 0 0 3 3  
21 714 Вељко Вељковић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Маја Стојановић 0 0 0 0 3 3  
22 716 Лазар Ђорђевић ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница Маја Стојановић 0 0 0 0 3 3  
23   Вања Горчев ОШ "Христо Ботев" Димитровград Милка Јоцев           0  
24   Милош Дурмишевић ОШ "Љупче Шпанац" Бела Паланка Дафинка Цветковић           0  
Коначна ранг листа - VIII разред
Ред.
бр.
Шифра Име и презиме Школа Место Наставник Број бодова по задацима Σ РАНГ
1. 2. 3. 4. 5.
1 808 Лазар Манчић ОШ "8. септембар" Пирот Саша Миланов 20 18 20 20 2 80 I
2 810 Милан Станковић ОШ "8. септембар" Пирот Горан Антонијевић 20 12 20 5 8 65 II
3 807 Уна Антић ОШ "8. септембар" Пирот Горан Антонијевић 20 15 20 0 8 63 II
4 811 Андреј Величков ОШ "8. септембар" Пирот Горан Антонијевић 20 18 20 2 0 60 II
5 803 Емилија Николић ОШ "Вук Караџић" Пирот Миодраг Крстић 20 5 20 0 0 45 III
6 801 Глигорије Петронијевић ОШ "Вук Караџић" Пирот Миодраг Крстић 20 15 5 0 0 40 III
7 809 Матија А. Илић ОШ "8. септембар" Пирот Горан Антонијевић 0 7,5 20 0 0 27,5 Похвала
8 812 Петар Лилић ОШ "8. септембар" Пирот Горан Антонијевић 0 20 0 0 4 24  
9 802 Петар Крстић ОШ "Вук Караџић" Пирот Миодраг Крстић 10 7,5 5 0 0 22,5  
10 813 Вељко Најдановић ОШ "Душан Радовић" Пирот Саша Миланов 0 13 5 0 0 18  
11 815 Галина Виденов ОШ "Христо Ботев" Димитровград Милка Јоцев 10 7,5 0 0 0 17,5  
12 806 Ана Маринковић ОШ "8. септембар" Пирот Горан Антонијевић 0 7,5 5 0 4 16,5  
13 805 Никола Ћирић ОШ "8. септембар" Пирот Горан Антонијевић 0 7,5 0 0 0 7,5  
14 814 Теодора Ранчић ОШ "Љупче Шпанац" Бела Паланка Јасмина Јоцић 0 2 0 0 0 2  
15   Дејана Костић ОШ "8. септембар" Пирот Горан Антонијевић           0  

ВРСТА ТАКМИЧЕЊА:

општинско

 

ДАТУМ ОДРЖАВАЊА:

24.02.2018.

 

ПРЕДМЕТ:

математика

 

РАЗРЕД:

VIII

 

Ред бр.

ШИФРА

име и презиме

ученика

ШКОЛА

Одељење

НАСТАВНИК

Број бодова по задацима

Σ

Пласман

1.зад

2.зад

3.зад

4.зад

5.зад

1

807

Лазар Манчић

ОШ „8.септембар“

VIII4

Саша Миланов

20

20

20

20

20

100

I

2

822

Милан Станковић

ОШ „8.септембар“

VIII2

Горан Антонијевић

20

20

20

20

12

92

I

3

814

Уна Антић

ОШ „8.септембар“

VIII2

Горан Антонијевић

20

20

20

20

12

92

I

4

817

Матија А. Илић

ОШ „8.септембар“

VIII2

Горан Антонијевић

20

20

0

20

12

72

II

5

802

Глигорије Петронијевић

ОШ „Вук Караџић“

VIII1

Миодраг Крстић

10

20

0

20

20

70

II

6

801

Петар Крстић

ОШ „Вук Караџић“

VIII2

Миодраг Крстић

10

20

7

20

12

69

II

7

813

Андреј Величков

ОШ „8.септембар“

VIII2

Горан Антонијевић

0

0

14

20

20

54

III

8

803

Никола Ћирић

ОШ „8.септембар“

VIII5

Горан Антонијевић

0

20

0

20

12

52

III

9

809

Дејана Костић

ОШ „8.септембар“

VIII2

Горан Антонијевић

0

20

0

20

12

52

III

10

811

Емилија Николић

ОШ „Вук Караџић“

VIII2

Миодраг Крстић

20

0

0

20

8

48

Похвала

11

820

Ана Маринковић

ОШ „8.септембар“

VIII2

Горан Антонијевић

10

0

7

20

8

45

Похвала

12

819

Вељко Најдановић

ОШ „Душан Радовић“

VIII2

Саша Миланов

5

20

0

5

12

42

Похвала

13

821

Петар Лилић

ОШ „8.септембар“

VIII3

Горан Антонијевић

20

20

0

0

0

40

Похвала

14

804

Марко Ивановић

ОШ „8.септембар“

VIII2

Горан Антонијевић

0

0

0

20

0

20

 

15

818

Анђела Ћирић

ОШ „8.септембар“

VIII5

Горан Антонијевић

0

0

0

20

0

20

 

16

806

Петар Ранчић

ОШ „8.септембар“

VIII2

Горан Антонијевић

0

0

0

20

0

20

 

17

805

Павле Николић

ОШ „Вук Караџић“

VIII2

Миодраг Крстић

0

0

0

0

8

8

 

18

812

Огњен Крстић

ОШ „Свети Сава“

VIII3

Љубинка Ђурић

0

0

0

0

8

8

 

19

816

Ђорђе Митић

ОШ „Свети Сава“

VIII3

Љубинка Ђурић

0

0

0

0

0

0

 

20

810

Анђела Пејчић

ОШ „Свети Сава“

VIII4

Љубинка Ђурић

0

0

0

0

0

0

 

21

824

Дарко Ђорђевић

ОШ „Свети Сава“

VIII3

Љубинка Ђурић

0

0

0

0

0

0

 

22

808

Ана Марија Танчић

ОШ „Свети Сава“

VIII1

Љубинка Ђурић

0

0

0

0

0

0

 

23

815

Наталија Васић

ОШ „Свети Сава“

VIII2

Љубинка Ђурић

0

0

0

0

0

0

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                         ____________________________                                                                         

 

                                        

                                

               

 

                                                             


ВРСТА ТАКМИЧЕЊА:

општинско

 

ДАТУМ ОДРЖАВАЊА:

24.02.2018.

 

ПРЕДМЕТ:

математика

 

РАЗРЕД:

VII

 

Ред бр.

ШИФРА

име и презиме

ученика

ШКОЛА

Одељење

НАСТАВНИК

Број бодова по задацима

Σ

Пласман

1.зад

2.зад

3.зад

4.зад

5.зад

1

710

Петар Поповић

ОШ „Вук Караџић“

VII1

Андријана Тасић

20

0

20

18

7

65

I

2

706

Никола Младеновић

ОШ „Вук Караџић“

VII1

Андријана Тасић

20

20

20

0

0

60

I

3

721

Петар Крстић

ОШ „Вук Караџић“

VII5

Владан Димитров

20

13

20

0

0

53

II

4

704

Даница Ристић

ОШ „Вук Караџић“

VII3

Владан Димитров

5

20

8

8

7

48

III

5

705

Даница Панов

ОШ „8.септембар“

VII5

Мирољуб Лилић

5

20

20

2

0

47

III

6

714

Александар Младеновић

ОШ „8.септембар“

VII4

Мирољуб Лилић

5

0

20

20

0

45

III

7

713

Марко Станчев

ОШ „Вук Караџић“

VII5

Владан Димитров

20

0

20

4

0

44

III

8

708

Марика Пешић

ОШ „Вук Караџић“

VII2

Владан Димитров

0

20

20

0

2

42

III

9

719

Марија Милошевић

ОШ „Вук Караџић“

VII5

Владан Димитров

20

0

19

0

0

39

Похвала

10

718

Ђорђе Денковић

ОШ „Свети Сава“

VII3

Данијела Николић

0

0

8

20

10

38

Похвала

11

712

Христина Павловић

ОШ „8.септембар“

VII5

Мирољуб Лилић

0

6

20

4

3

33

 

12

717

Андрија Здравковић

ОШ „8.септембар“

VII1

Мирољуб Лилић

5

20

6

0

0

31

 

13

702

Сара Панић

ОШ „8.септембар“

VII4

Мирољуб Лилић

5

10

8

0

7

30

 

14

716

Сава Игњатовић

ОШ „8.септембар“

VII5

Мирољуб Лилић

5

0

9

4

7

25

 

15

701

Катарина Пешић

ОШ „Свети Сава“

VII5

Соња Гроздановић

5

0

20

0

0

25

 

16

703

Снежана Здравковић

ОШ „Душан Радовић“

VII3

Саша Миланов

5

0

20

0

0

25

 

17

715

Ана Петровић

ОШ „Вук Караџић“

VII3

Владан Димитров

0

3

8

0

0

11

 

18

709

Ленка Манић

ОШ „Вук Караџић“

VII3

Владан Димитров

0

0

7

0

0

7

 

19

722

Стефан Маркуш

ОШ „8.септембар“

VII5

Мирољуб Лилић

0

0

0

0

0

0

 

20

720

Петар Павловић

ОШ „Свети Сава“

VII4

Данијела Николић

0

0

0

0

0

0

 

21

 

Милан Стојановић

ОШ „8.септембар“

VII1

Мирољуб Лилић

 

 

 

 

 

 

 

22

 

Бојан Јовановић

ОШ „Свети Сава“

VII2

Данијела Николић

 

 

 

 

 

 

 

 

Чланови комисије:  1._________________________

                                  2._________________________

                                  3._________________________

Директорка школе

               

Пирот,

 24.02.2018.год.                                                                                                                                                                      Олгица Најдановић,дипл.психолог

                                                                                                                                                                                               _________________________________


ВРСТА ТАКМИЧЕЊА:

општинско

 

ДАТУМ ОДРЖАВАЊА:

24.02.2018.

 

ПРЕДМЕТ:

математика

 

РАЗРЕД:

VI

 

Ред бр.

ШИФРА

име и презиме

ученика

ШКОЛА

Одељење

НАСТАВНИК

Број бодова по задацима

Σ

Пласман

1.зад

2.зад

3.зад

4.зад

5.зад

1

632

Димитрије Милчев

ОШ „Свети Сава“

VI1

Јања Живковић

20

20

5

15

20

80

I

2

629

Јанко Стефановић

ОШ „Душан Радовић“

VI2

Славица Маринковић

20

20

0

20

20

80

I

3

628

Милица Голубовић

ОШ „8.септембар“

VI5

Горан Антонијевић

20

20

0

20

15

75

I

4

603

Огњен Стефановић

ОШ „Вук Караџић“

VI4

Маја Милијић

20

20

0

8

20

68

II

5

630

Елена Величков

ОШ „8.септембар“

VI5

Горан Антонијевић

20

10

0

20

15

65

II

6

605

Милица Нешић

ОШ „8.септембар“

VI5

Горан Антонијевић

20

20

5

20

0

65

II

7

616

Сава Потић

ОШ „Свети Сава“

VI4

Јања Живковић

20

20

0

5

20

65

II

8

604

Немања Митов

ОШ „Вук Караџић“

VI2

Маја Милијић

20

20

0

0

20

60

III

9

612

Алекса Васић

ОШ „Свети Сава“

VI3

Јања Живковић

0

20

0

20

20

60

III

10

631

Марија Манић

ОШ „Вук Караџић“

VI1

Маја Милијић

20

20

0

13

5

58

III

11

637

Лука Митић

ОШ „Душан Радовић“

VI3

Славица Маринковић

5

18

0

20

15

58

III

12

619

Јана Ћирић

ОШ „8.септембар“

VI4

Ненад Крстић

20

15

0

20

0

55

III

13

607

Урош Манић

ОШ „Душан Радовић“

VI1

Славица Маринковић

20

20

0

0

15

55

III

14

618

Маша Цветковић

ОШ „8.септембар“

VI5

Горан Антонијевић

5

20

5

0

20

50

Похвала

15

622

Мила Ранчић

ОШ „Вук Караџић“

VI1

Маја Милијић

0

20

0

8

20

48

Похвала

16

614

Дуња Митић

ОШ „Вук Караџић“

VI4

Маја Милијић

20

20

0

0

5

45

Похвала

17

624

Огњен Антић

ОШ „Вук Караџић“

VI4

Маја Милијић

20

0

0

5

20

45

Похвала

18

635

Милица Крстић

ОШ „8.септембар“

VI5

Горан Антонијевић

0

20

5

8

10

43

Похвала

19

621

Стефан Младеновић

ОШ „Вук Караџић“

VI2

Маја Милијић

20

3

0

5

15

43

Похвала

20

610

Николина Илић

ОШ „8.септембар“

VI5

Горан Антонијевић

0

20

10

5

5

40

Похвала

21

633

Милица Младеновић

ОШ „8.септембар“

VI1

Ненад Крстић

0

20

0

5

15

40

Похвала

22

606

Михајло Денчић

ОШ „Вук Караџић“

VI5

Маја Милијић

20

20

0

0

0

40

Похвала

23

601

Анђела Цветковић

ОШ „Свети Сава“

VI4

Јања Живковић

0

20

0

15

5

40

Похвала

24

611

Марија Манић

ОШ „Душан Радовић“

VI1

Славица Маринковић

0

20

0

15

5

40

Похвала

25

617

Стефан Деспотовски

ОШ „Свети Сава“

VI2

Јања Живковић

5

5

0

20

5

35

 

26

620

Лазар Костић

ОШ „8.септембар“

VI2

Ненад Крстић

5

3

5

15

5

33

 

27

609

Огњен Минић

ОШ „8.септембар“

VI4

Ненад Крстић

20

3

0

0

10

33

 

28

613

Јелена Живковић

ОШ „Вук Караџић“

VI3

Маја Милијић

0

3

0

15

10

28

 

29

636

Никола Стефанов

ОШ „8.септембар“

VI2

Ненад Крстић

0

20

0

0

0

20

 

30

634

Петар Павловић

ОШ „8.септембар“

VI4

Ненад Крстић

0

0

0

20

0

20

 

31

627

Александар Ћирић

ОШ „8.септембар“

VI1

Ненад Крстић

0

0

0

20

0

20

 

32

608

Милица Јовановић

ОШ „Душан Радовић“

VI3

Славица Маринковић

20

0

0

0

0

20

 

33

625

Мина Вучић

ОШ „Душан Радовић“

VI2

Славица Маринковић

5

0

0

13

0

18

 

34

602

Сара Петров

ОШ „8.септембар“

VI3

Ненад Крстић

5

3

5

0

0

13

 

35

615

Бранко Милчев

ОШ „Свети Сава“

VI1

Јања Живковић

5

0

0

8

0

13

 

36

623

Братислава Игњатовић

ОШ „Свети Сава“

VI3

Јања Живковић

0

0

0

8

0

8

 

37

626

Дина Манић

ОШ „8.септембар“

VI4

Ненад Крстић

5

0

0

0

0

5

 

 

Чланови комисије:    1._________________________

                                    2._________________________

                                    3._________________________

                                    4._________________________

                                                                                                                                                                          

 

                                                                                                                                                                       Директорка школе

                                                                                                                                                                                                                             

       Пирот,

 24.02.2018.год.                                                                                                                                  Олгица Најдановић,дипл.психолог

                                                                                                                                                               ____________________________                                                                         

 

                                        

                                

               

 

                                                             


ВРСТА ТАКМИЧЕЊА:

општинско

 

ДАТУМ ОДРЖАВАЊА:

24.02.2018.

 

ПРЕДМЕТ:

математика

 

РАЗРЕД:

V

 

Ред бр.

ШИФРА

име и презиме

ученика

ШКОЛА

Одељење

НАСТАВНИК

Број бодова по задацима

Σ

Пласман

1.зад

2.зад

3.зад

4.зад

5.зад

1

538

Страхиња Јовановић

ОШ „Вук Караџић“

V2

Данка Антић

20

20

20

8

16

84

I

2

516

Алекса Андрејев

ОШ „Свети Сава“

V1

Данијела Николић

20

20

20

10

10

80

I

3

540

Анђела Јанићијев

ОШ „8.септембар“

V1

Милош Ђорђевић

20

5

20

8

10

63

II

4

512

Михајло Ђорђевић

ОШ „Свети Сава“

V1

Данијела Николић

0

20

20

10

6

56

II

5

542

Вера Ђорђевић

ОШ „Вук Караџић“

V4

Данка Антић

20

20

5

0

10

55

II

6

515

Страхиња Пешић

ОШ „Свети Сава“

V1

Данијела Николић

0

15

20

2

14

51

II

7

541

Анђела Божиловић

ОШ „Душан Радовић“

V1

Светлана Тодоровић

20

20

0

0

6

48

III

8

524

Ђорђе Џонић

ОШ „8.септембар“

V3

Милош Ђорђевић

20

6

5

8

6

45

III

9

517

Јована Јеначковић

ОШ „Душан Радовић“

V2

Светлана Тодоровић

20

8

5

2

6

41

III

10

503

Немања Живковић

ОШ „Вук Караџић“

V4

Данка Антић

15

20

0

5

0

40

III

11

505

Христина Манчић

ОШ „Вук Караџић“

V5

Данка Антић

2

20

5

2

10

39

III

12

533

Јања Марковић

ОШ „Вук Караџић“

V3

Данка Антић

0

18

5

2

14

39

III

13

526

Момчило Колић

ОШ „Вук Караџић“

V1

Андријана Тасић

15

5

0

8

0

38

III

14

504

Ђорђе Цветковић

ОШ „Вук Караџић“

V5

Данка Антић

0

6

20

8

0

34

Похвала

18

535

Аница Најдановић

ОШ „Душан Радовић“

V1

Светлана Тодоровић

0

15

5

8

6

34

Похвала

15

525

Предраг Ђорђевић

ОШ „8.септембар“

V4

Милош Ђорђевић

15

7

3

0

8

33

Похвала

16

537

Катарина Станковић

ОШ „Вук Караџић“

V3

Данка Антић

20

6

0

0

6

32

Похвала

17

545

Марија Николић

ОШ „Вук Караџић“

V5

Данка Антић

0

20

2

2

6

30

Похвала

19

536

Павле Божић

ОШ „Вук Караџић“

V1

Андријана Тасић

0

20

0

2

6

28

Похвала

20

543

Даница Алексић

ОШ „8.септембар“

V4

Милош Ђорђевић

20

6

0

0

0

26

Похвала

21

509

Јелена Манчић

ОШ „Вук Караџић“

V3

Данка Антић

0

6

5

5

10

26

Похвала

22

519

Анђела Младеновић

ОШ „8.септембар“

V4

Милош Ђорђевић

20

2

0

2

0

24

Похвала

23

502

Лана Поповић

ОШ „Вук Караџић“

V3

Данка Антић

0

20

0

0

4

24

Похвала

24

507

Душан Димитријевић

ОШ „Свети Сава“

V3

Андријана Тасић

0

2

0

2

20

24

Похвала

25

508

Лука Ранчић

ОШ „Вук Караџић“

V4

Данка Антић

0

15

0

2

6

23

Похвала

26

523

Миња Пенчић

ОШ „Душан Радовић“

V2

Светлана Тодоровић

0

15

0

8

0

23

Похвала

27

532

Марко Пешић

ОШ „8.септембар“

V5

Саша Миланов

20

0

0

0

0

20

 

28

514

Јана Јеленковић

ОШ „Душан Радовић“

V2

Светлана Тодоровић

0

0

5

8

6

19

 

29

544

Андрија Ђурђић

ОШ „8.септембар“

V5

Саша Миланов

0

8

0

2

6

16

 

30

521

Теодора Ђорђевић

ОШ „Свети Сава“

V2

Андријана Тасић

0

2

0

8

6

16

 

31

522

Наталија Петровић

ОШ „Свети Сава“

V2

Андријана Тасић

0

6

0

8

0

14

 

32

513

Реља Јовановић

ОШ „Свети Сава“

V2

Андријана Тасић

0

0

0

0

14

14

 

33

501

Ања Петровић

ОШ „Свети Сава“

V2

Андријана Тасић

0

6

0

8

0

14

 

34

539

Жељко Митровић

ОШ „Вук Караџић“

V1

Андријана Тасић

0

8

0

0

4

12

 

35

510

Андрија Ћирић

ОШ „Вук Караџић“

V5

Данка Антић

0

5

0

0

6

11

 

36

518

Јанко Веселиновић

ОШ „8.септембар“

V3

Милош Ђорђевић

0

6

0

0

4

10

 

37

527

Лана Поп Крстић

ОШ „8.септембар“

V4

Милош Ђорђевић

0

2

0

8

0

10

 

38

534

Андрија Антић

ОШ „Вук Караџић“

V5

Данка Антић

0

2

0

2

6

10

 

39

531

Ива Ристић

ОШ „Душан Радовић“

V2

Светлана Тодоровић

0

0

0

0

10

10

 

40

546

Лана Панајотовић

ОШ „8.септембар“

V4

Милош Ђорђевић

0

2

0

0

6

8

 

41

528

Огњен Воиновић

ОШ „8.септембар“

V3

Милош Ђорђевић

0

2

0

0

6

8

 

42

530

Јован Антић

ОШ „Свети Сава“

V2

Андријана Тасић

0

0

0

8

0

8

 

43

529

Михајло Ђорђевић

ОШ „8.септембар“

V3

Милош Ђорђевић

0

5

0

2

0

7

 

44

511

Томислав Минчић

ОШ „Вук Караџић“

V3

Данка Антић

0

0

5

0

0

5

 

45

520

Никола Стојановић

ОШ „8.септембар“

V3

Милош Ђорђевић

0

2

0

2

0

4

 

46

506

Огњен Тодоровић

ОШ „Душан Радовић“

V1

Светлана Тодоровић

0

2

0

0

0

2

 

 

Чланови комисије:  1._________________________

                                  2._________________________

                                  3._________________________

                                  4._________________________

 

 

                                                                                           Директорка школе

                      

                Пирот,

          24.02.2018.год.                                                                                                                                                                   Олгица Најдановић,дипл.психолог

                                                                    ____________________________

 

 

                              

               

 

 


На Окружном такмичењу из математике одржаном 25.3.2017. године наши ученици V разреда су постигли следеће резултате:

 

Име и презиме ученика

Разред и одељење

Име и презиме учитељице

Број поена

Награда

Милица Крстић

V5

Горан Антонијевић

90

  II

Елена Величков

V5

Горан Антонијевић

65

  III

Маша Цветковић

V5

Горан Антонијевић

65

  III

Милица Нешић

V5

Горан Антонијевић

60

Похвала

БожидарАлексов

V5

Горан Антонијевић

58

Похвала

Милица Голубовић

V5

Горан Антонијевић

57

Похвала

Лазар Костић

V2

Ненад Крстић

55

Похвала

 

Ученици наше школе имају укупно 7 награда и похвала. ОШ,,Вук Караџић“4, ОШ,,Свети Сава“4 ,ОШ,,Душан Радовић“ 2,ОШ,,Љупче Шпанац“ Бела Паланка 0, ОШ,,Деспот Стефан Лазаревић“ Бабушница 1,ОШ,,Христо Ботев“ Димитровград 1.

 

На Окружном такмичењу из математике одржаном 25.3.2017. године наши ученици VI разреда су постигли следеће резултате:

 

Име и презиме ученика

Разред и одељење

Име и презиме учитељице

Број поена

Награда

Даница Панов

VI5

Мирољуб Лилић

64

    I

Милан Стојановић

VI5

Мирољуб Лилић

44

    III

Сава Игњатовић

VI4

Мирољуб Лилић

40

    III

Ученици наше школе имају укупно 3 наградe. ОШ,,Вук Караџић“5, ОШ,,Свети Сава“ 2 ОШ,,Душан Радовић“ 0,ОШ,,Љупче Шпанац“ Бела Паланка 0, ОШ,,Деспот Стефан Лазаревић“ Бабушница4,ОШ,,Христо Ботев“ Димитровград0.

На Окружном такмичењу из математике одржаном 25.3.2017. године наши ученици VII разреда су постигли следеће резултате:

 

Име и презиме ученика

Разред и одељење

Име и презиме учитељице

Број поена

Награда

Милан Станковић

VII2

Горан Антонијевић

100

    I

Андреј Величков

VII2

Горан Антонијевић

84

   II

Лазар Манчић

VII4

Саша Миланов

70

   III

Уна Антић

VII2

Горан Антонијевић

68

   III

Матија А. Илић

VII2

Горан Антонијевић

60

Похвала

Aна Маринковић

VII2

Горан Антонијевић

52

Похвала

 

Ученици наше школе имају укупно 6 награда и похвала. ОШ,,Вук Караџић“0, ОШ,,Свети Сава“0 ,ОШ,,Душан Радовић“ 1,ОШ,,Љупче Шпанац“ Бела Паланка 0, ОШ,,Деспот Стефан Лазаревић“ Бабушница 0,ОШ,,Христо Ботев“ Димитровград 0.

 

 

 

На Окружном такмичењу из математике одржаном 25.3.2017. године наши ученици VIII разреда су постигли следеће резултате:

 

Име и презиме ученика

Разред и одељење

Име и презиме учитељице

Број поена

Награда

Момчило Тошић

VIII3

Милош Ђорђевић

100

    I

Филип Чубић

VIII2

Милош Ђорђевић

40

    III

Мина Ристић

VIII5

Милош Ђорђевић

40

    III

 

Ученици наше школе имају укупно 3 наградe. ОШ,,Вук Караџић“1 награду и 3 похвале, ОШ,,Свети Сава“1, ОШ,,Душан Радовић“ 0,ОШ,,Љупче Шпанац“ Бела Паланка 0, ОШ,,Деспот Стефан Лазаревић“ Бабушница 0,ОШ,,Христо Ботев“ Димитровград0.

 

На Општинском такмичењу из математике одржаном 25.фебруара2017.године наши ученици су постигли следеће резултате:

 V разред

Име и презиме

Одељење

Име и презиме наставника

Поени

Место

Милица Крстић

V5

Горан Антонијевић

100

I

Милица Нешић

V5

Горан Антонијевић

85

II

Елена Величков

V5

Горан Антонијевић

83

II

Маша Цветковић

V5

Горан Антонијевић

72

III

Лазар Костић

V2

Ненад Крстић

72

III

Александар Ћирић

V1

Ненад Крстић

52

Похвала

Николина Илић

V5

Горан Антонијевић

50

Похвала

Божидар Алексов

V5

Горан Антонијевић

50

Похвала

Милица Голубовић

V5

Горан Антонијевић

42

Похвала

 

Укупан број ученика  са освојеним првим, другим, трећим местом и похваљених изгледа овако: ОШ,,8.септембар“ –9 ученика,  ОШ,,Вук Караџић“-8 ученика, ОШ,,Свети Сава“-5 ученика,ОШ,,Душан Радовић“-2 ученика

 VIразред

Име и презиме ученика

Одељење

Име и презиме наставника

Број поена

Место

Даница Панов

VI5

Мирољуб Лилић

76

II

Александар Младеновић

VI4

Мирољуб Лилић

76

II

Сара Панић

VI4

Мирољуб Лилић

72

II

Сава Игњатовић

VI5

Мирољуб Лилић

72

II

Милан Стојановић

VI1

Мирољуб Лилић

45

Похвала

Стефан Маркуш

VI5

Мирољуб Лилић

45

Похвала

 

 

Укупан број ученика  са освојеним првим, другим, трећим местом и похваљених   изгледа овако: ОШ,,8.септембар“ –6 ученика,  ОШ,,Вук Караџић“-6 ученика, ОШ,,Свети Сава“-3 ученика, ОШ,,Душан Радовић“-0 ученика

 VII разред

Име и презиме

Одељење

Име и презиме наставника

Поени

Место

Милан Станковић

VII2

Горан Антонијевић

80

I

Уна Антић

VII2

Горан Антонијевић

75

I

Андреј Величков

VII2

Горан Антонијевић

75

I

Петар Ранчић

VII2

Горан Антонијевић

70

II

Матија А.Илић

VII2

Горан Антонијевић

62

II

Марко Ивановић

VII2

Горан Антонијевић

57

III

Лазар Манчић

VII4

Саша Миланов

50

III

Ана Маринковић

VII2

Горан Антонијевић

42

Похвала

Петар Лилић

VII3

Горан Антонијевић

42

Похвала

Тара Вучић

VII3

Горан Антонијевић

40

Похвала

 

Укупан број ученика  са освојеним првим, другим, трећим местом и похваљених изгледа овако: ОШ,,8.септембар“ 10 ученика, ОШ,,Вук Караџић“ 1 ученик, ОШ,,Свети Сава“ 0 ученика, ОШ,,Душан Радовић“ 1 ученик

 VIII разред

Име и презиме ученика

Одељење

Име и презиме наставника

Број поена

Место

Момчило Тошић

VIII3

Милош Ђорђевић

100

I

Филип Чубић

VIII2

Милош Ђорђевић

75

II

Мина Ристић

VIII5

Милош Ђорђевић

57

III

Каћа Ђорђевић

VIII4

Милош Ђорђевић

35

Похвала

Укупан број ученика  са освојеним првим, другим, трећим местом и похваљених   изгледа овако: ОШ,,8.септембар“ –4ученика,  ОШ,,Вук Караџић“-6 ученика, ОШ,,Свети Сава“-1ученик, ОШ,,Душан Радовић“- 0 ученика