Обавештење за родитеље

Published: Wednesday, 21 July 2010

Gradska uprava Grada Pirota - Odeljenje za vanprivredne delatiosti Odsek za poslove društvene brige o deci, omladipu i zdravstvenu zaštitu obaveštava javnost da se tokom trajanja vanrednog stanja, zahtevi interresornoj komisiji za procenu potreba za dodatnom obrazovnom, zdravstvenom i socijalnom podrškom detetu, učeniku i odraslom upućuju elektronskim putem na e-mail adresu:
Prilikom podnošenja zahteva potrebno je dostaviti sledeće podatke: Ime i prezime deteta, datum rođenja, adresu stanovanja Ime i prezime roditelja ili drugog zakonskog zastupnika, kontakt telefon, mail adresu Obrazloženje/razlog zahteva za postupak procene Ime izabranog lekara Predškolska ustanova/škola koju dete pohađa Saglasnost roditelja na postupak procene
Način dalje komunikacije sa strankama i dostavljanje prateće dokumentacije vršiće se elektronskim putem.
Кontakt osoba je Nadica Adamović, koordinator IRК tel. 060/8979-264 Za sva pitanja možete se obratiti radnim danima u periodu od 9— 13 časova

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Право на бесплатне уџбенике по Одлуци Града Пирота остварују треће дете у породици и деца корисника новчане социјалне помоћи код Центра за социјални рад основношколског узраста.

Захтеви за остваривање права на бесплатне уџбенике за школску 2020/2021 годину подносе се у Услужном центру Града Пирота на шалтерима 12 и 13 у периоду од 15. јануара до 15. априла 2020. год.

СПИСАК УЏБЕНИКА ЗА ШЕСТИ РАЗРЕД ЗА 2019/2020

Читанка  Чаролија стварања Логос
Граматика Језичко благо Логос
Радна свеска-у потрази за језичким и књижевним благом Логос
Ликовна Култура 6-уџбеник Логос
Музичка култура 6-уџбеник Креативни центар
Историја 6- уџбеник Фреска
Географија 6-Уџбеник Клет
Физика 6-уџбеник Клет
Физика 6-збирка задатака Клет
Математика 6-уџбеник Математископ
Математика 6-збирка задатака Математископ
Биологија 6-уџбеник Вулкан
ТИТ 6-уџбеник Логос
ТИТ 6- материјал Логос
Информатика и рачунарство 6 Клет
English plus 2-2nd edition-уџбеник Логос
English plus 2-2nd edition-radna sveska Логос
Nouveau pixel 2- francuski jezik -уџбеник Data Status
Nouveau pixel 2- francuski jezik -радна свеска Data Status

СПИСАК УЏБЕНИКА ЗА ДРУГИ РАЗРЕД 2019/2020

Читанка Вулкан
Граматика  Вулкан
Радна свеска за српски језик Вулкан
Латиница Вулкан
Математика 2-уџбеник из 4 дела Логос
Математика 2-наставни листови Логос
Свет око нас 2-уџбеник Вулкан
Свет око нас 2-радна свеска Вулкан
Музичка култура 2-уџбеник Вулкан
Ликовна култура 2-коферче са материјалима Вулкан
Smart Junior 2- радни уџбеник Дата Стат.

UPUTSTVO YA PRISTUP PORTALU moj.esdnevnik.rs

RASPORED OTVORENIH VRATA: